Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności oraz skuteczności podejmowanych przez nas działań.


Posiadamy doświadczenie zawodowe w obsłudze firm m. in. z branży medycznej w szczególności w zakresie prowadzenia badań klinicznych, branży budowlanej oraz prawa nieruchomości zarówno po stronie wykonawców, deweloperów jak i indywidualnych Klientów. 

Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, reprezentację przed Sądami, reprezentację przed organami administracji publicznej, a także prowadzenie negocjacji i mediacji.

 

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny  tak, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie w zleconych sprawach. Obsługę prawną dla naszych Klientów wykonujemy z najwyższą jakością i starannością. Zapobiegamy powstawaniu problemów, a te już powstałe rozwiązujemy rzetelnie, szybko i skutecznie

 

Działamy zgodnie z zasadami etyki radcy prawnego.  Zapewniamy zachowanie poufności danych i informacji uzyskanych od naszych Klientów w związku z udzielaną pomocą prawną.

Reprezentujemy Klientów przed sądami pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

Zapraszamy do współpracy.


Kancelaria Radców Prawnych Walczak Sitarska Spółka Partnerska

mail: anna.walczak@krpws.pl, tel.: 512 935 592 |   mail: eliza.sitarska@krpws.pl, tel.: 512 935 582 
ul. Tarnowiecka 41 | 04-174 Warszawa | woj. mazowieckie | NIP: 7010355122