Kancelaria Radców Prawnych
       Walczak, Sitarska
                                       Spółka Partnerska

 

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności oraz skuteczności podejmowanych przez nas działań.

 

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny  tak, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie w zleconych sprawach. Obsługę prawną dla naszych Klientów wykonujemy z najwyższą jakością i starannością. Zapobiegamy powstawaniu problemów, a te już powstałe rozwiązujemy rzetelnie, szybko i skutecznie

 

Działamy zgodnie z zasadami etyki radcy prawnego.  Zapewniamy zachowanie poufności danych i informacji uzyskanych od naszych Klientów w związku z udzielaną pomocą prawną.

 

Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, reprezentację przed Sądami, reprezentację przed organami administracji publicznej, prowadzenie negocjacji i mediacji a także opracowywanie projektów aktów prawnych.

 

Posiadamy doświadczenie zawodowe w obsłudze firm m. in. z branży budowlanej oraz prawa nieruchomości zarówno po stronie wykonawców, deweloperów jak i indywidualnych Klientów czy branży medycznej w szczególności w zakresie prowadzenia badań klinicznych. 

 

 

Reprezentujemy Klientów przed sądami pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Radców Prawnych Walczak Sitarska Spółka Partnerska
tel.: 512 935 592 | tel.: 512 935 582 | mail: anna.walczak@krpws.pl | mail: eliza.sitarska@krpws.pl
ul. Tarnowiecka 41 | 04-174 Warszawa | woj. mazowieckie | NIP: 7010355122